Puławy .online - tym żyje miasto

No posts were found.

Last Week Posts

Już w najbliższych dniach zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Puławach rozpocznie się akcja odkomarzania.

Przez cały dzień w Bibliotece Miejskiej trwało Święto Wolnych Książek. Wtorkowa akcja od rana cieszyła się dużym powodzeniem wśród okolicznych mieszkańców.

Początek sezonu letniego to czas wzmożonej aktywności wokół rzek i innych zbiorników wodnych. W związku z tym w puławskim Urzędzie Miasta spotkali się przedstawiciele służb, aby omówić stan przygotowań do zbliżającego się sezonu wakacyjnego.

Stanisław Lem będzie głównym bohaterem Biesiady Literackiej zaplanowanej w najbliższym czasie przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach.

Koniec rozgrywek PGNiG Superligi to jednocześnie sygnał do rozpoczęcia roszad w składach klubów. Azoty-Puławy również korzystają z tej możliwości. Póki co potwierdzone są odejścia dwóch zawodników.

Biblioteka Miejska w Puławach informuje o nowych zasadach korzystania z jej księgozbioru. Poprawiająca się sytuacja epidemiczna sprawiła, że instytucja postanowiła z powrotem przywrócić wolny dostęp do książek.

W ostatni weekend zawodnicy zrzeszeni w ramach Stowarzyszenia Sportowe Puławy rywalizowali w ogólnopolskich zawodach i mogą pochwalić się dużymi osiągnięciami.