Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDarmowy wykład “Jak sprzedawać więcej… gdy konkurencja zaniża ceny?”

Darmowy wykład “Jak sprzedawać więcej… gdy konkurencja zaniża ceny?”

Darmowy wykład “Jak sprzedawać więcej… gdy konkurencja zaniża ceny?”

Coraz Lepsza Firma.

Twoja firma? Czy to możliwe?

Darmowy wykład “Jak sprzedawać więcej… gdy konkurencja zaniża ceny?” dla PRZEDSIĘBIORCÓW! Pewne techniki marketingowe nawet z małej firmy mogą zrobić GIGANTA!

16 września, godz. 18.00 – 20.00, Hotel Pikul w Puławach /ul. Lubelska 65/.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zarejestruj się: http://wygraj-z-konkurencja-pulawy2.evenea.pl/

Dzisiejszy biznes jest zupełnie inny niż ten sprzed kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu lat. To co znane, już nie działa. Wielu przedsiębiorców skarży się, że sprzedawanie jest dziś znacznie trudniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Dziś potrzeba czegoś więcej.

Czy myślałeś kiedyś tak o BIZNESIE?

Biznes to coś więcej niż tylko pieniądze. Mało tego, biznes, w którym chodzi o coś więcej, nabiera większej wartości w sensie materialnym i więcej pieniędzy przynosi. Największe sukcesy odnoszą ci, którzy chcą realizować coś więcej, tworzyć, budować, realizować coś większego od siebie, zmieniać w ten sposób świat wokół siebie. Na rynku wygrywają ci, którzy chcą realizować swoją pasję, realizować misję i wizję, przekazywać ponadczasowe wartości, nadawać biznesowi głębszy sens.

Przedsiębiorcy to niezwykli ludzie. Ludzie, którzy zakładają własne firmy, nie muszą być nadzwyczajni. Ale to są ludzie, którzy autentycznie robią niezwykłe rzeczy. To ludzie, którzy chcą tworzyć, rozwijać, kreować coś, czego wcześniej nie było. W tym celu są w stanie pracować bez wytchnienia, często po kilkanaście godzin na dobę. Średnio przedsiębiorcy pracują 63 godziny tygodniowo. To oni budując, często zupełnie od zera, swoje małe firmy, tworzą 2/3 polskiego PKB i dają zatrudnienie 3/4 wszystkich Polaków. To dzięki nim możemy cieszyć się niezwykłymi produktami ułatwiającymi nam życie i sprawiającymi tyle przyjemności.

Drogi Przedsiębiorco, czy wiesz, że…

  • 2/3 firm upada w ciągu pierwszych 5 lat działalności…

  • 1/4 Polaków nie lubi swojej pracy, a kolejne 43% nie potrafi tego ocenić jednoznacznie…

  • 2/3 pracowników nie odczuwa żadnej więzi z firmami, w których pracuje…

  • 73% konsumentów w Polsce rezygnuje ze współpracy z firmami ze względu na złą obsługę klienta…

Jak chronić i rozwijać swój BIZNES? A gdyby istniało rozwiązanie, które pomoże Ci przyciągać klientów, zdobywać ich serca i każdego dnia zarabiać więcej? A gdyby istniało rozwiązanie, które może spowodować, że problemy z konkurentami staną się wkrótce jedynie niewyraźnym wspomnieniem?

Sprawdź,  jak dostarczamy wiedzę, inspirujemy i prowadzimy nową drogą do lepszego biznesu. Sprawdź, jak dodajemy wartości do biznesu.

Sprawdź nas – CorazLepszaFirma.pl

Sprawdź, jak na bardzo konkurencyjnym rynku (ponad 1000 bezpośrednich konkurentów) moja firma stała się liderem branży mając… najwyższe ceny.

Pokażę Ci też kilka sposobów, które będziesz mógł od razu zastosować w swoim biznesie.”

Zapraszam – Paweł Królak

Wykład poprowadzi:

Paweł Królak – strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca, Coraz Lepszy Szef w CorazLepszaFirma.pl, właściciel Klubu Książki Tolle.pl, trener biznesu, wykładowca na studiach MBA, autor i współautor książek (m.in. współautor bestsellerowej “Biblii e-biznesu”) i niezliczonych artykułów branżowych.

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.