Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyPHOTO DAY

PHOTO DAY

PHOTO DAY

Interesujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia z niepowtarzalnej perspektywy i w wyjątkowych miejscach? Photo Day to idealna okazja żeby uwiecznić na fotografiach Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” tuż przed modernizacją i zatrzymać w kadrze jego unikalny charakter.

“Dom Chemika” otwiera dla Was wszystkie drzwi! Uczestnikom akcji do dyspozycji oddaje cały obiekt. Podczas spaceru uczestnicy zostaną oprowadzeni po dobrze znanych salach, a także zajrzą w miejsca niedostępne na co dzień, takie jak: podziemia, dach, fosa, kabina projekcyjna, akustyczna czy sala widowiskowa od kuchni.

Na wspólnym fotografowaniu spotkamy się 9 września br. o godz. 16:00 – zbiórka przy portierni. Wśród autorów zdjęć, którzy do 13 września prześlą na adres: photoday@domchemika.pl nie mniej niż 3 zdjęcia w rozmiarze do 3 MB, rozlosowane zostaną dwie podwójne wejściówki na koncert zespołu Oddział Zamknięty (17 września 2017 r.).

Najlepsze zdjęcia wykonane podczas Photo Day zostaną opublikowane na stronie www.domchemika.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/pokdomchemika/

Ilość miejsc ograniczona!

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.