HomeSPORT2. liga skończyło się na remisie Wisła Puławy – Stal St. Wola 1:1(0:0) (FOTO)

2. liga skończyło się na remisie Wisła Puławy – Stal St. Wola 1:1(0:0) (FOTO)

– Masz jedno zadanie, masz strzelić bramkę mówił trener Ryszard Wieczorek do wchodzącego na boisko Dawida Pożaka niestety pomocnikowi Wisły nie udało się zrealizować tego zadania. Wisła Puławy na zwycięstwo będzie musiała znowu poczekać.

Po niezłym spotkaniu gdzie w pierwszej części Stal Stalowa Wola praktycznie nie wychodziła ze swojej połowy padł remis. W składzie zabrakło tym razem Arkadiusza Maksymiuka za to w pierwszej jedenastce pojawił się Niklas Zolciak, który dwa tygodnie temu trafił na Hauke Boska 1. Wisła od początku spotkania stworzyła przewagę, której nie umiała udokumentować celnym trafieniem. strzelali Piotr Darmochwał, Alen Ploj, Jakub Smektała jednak albo niecelnie albo bramkarz Stali radził sobie z zagraniami Wiślaków. Pomimo przewagi puławian to goście zdobyli bramkę. Z połowy boiska strzałem- dośrodkowaniem puławskiego bramkarza pokonał obrońca Stali. Sędzia dopatrzył się faulu na Sebastianie Madejskim i tym razem skończyło się na strachu. Piłkarze obu zespołów na przerwę schodzili nie strzeliwszy bramek. Cztery minuty po pierwszym gwizdku rozpoczynającym drugą cześć meczu Wiślacy wreszcie zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosza Sulkowskiego, Jakub Smektała fantastycznym wolejem pokonał Mikołaja Brylewskiego, kiedy zapowiadało się, ze Wisła pójdzie za ciosem gra nagle „siadła” i to zawodnicy gości zaczęli tworzyć sobie sytuacje bramkowe. W 69 minucie meczu Mateusz Stąporski wykorzystał zagranie Adriana Dziubińskiego i z niewielkiej odległości pokonał Sebastiana Madejskiego. Od tego momentu podopieczni Ryszarda Wieczorka ruszyli do desperackich ataków. Niestety upływający czas coraz bardziej paraliżował puławian ich ataki albo nie kończyły się strzałem albo nie trafiały do bramki gości. Cztery minuty po upływie podstawowego czasu gry sędzia Łukasz Kuźma zakończył to spotkanie.

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola (0:0) 1:1

Bramka dla Wisły: Jakub Smektała 49 min, dla Stali Mateusz Stąporski w 69 min.

Wisła: Sebastian Madejski – Tomasz Sedlewski, Jakub Poznański, Piotr Żemło, Bartosz Sulkowski – Jakub Smektała, Sebastian Głaz, Kacper Szymankiewicz, Niklas Zulciak (Konrad Szczotka), Piotr Darmochwał (Dawid Pożak) – Alen Ploj (Robert Hirsz).