Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyWrak Atak  Lublin no 11 „Na wyjeździe – Buggzyland”

Wrak Atak  Lublin no 11 „Na wyjeździe – Buggzyland”

Wrak Atak  Lublin no 11 „Na wyjeździe – Buggzyland”

W dniu 15 października 2017r . Polskie Stowarzyszenie Wrak Race organizuje imprezę pt: Wrak Atak  Lublin no 11 „Na wyjeździe – Buggzyland”.

Wyścigi wraków to cykliczne imprezy, które od 2015 roku odbywają się w Lublinie na byłym poligonie wojskowym na Majdanku. Jednak 11 edycja to wydanie specjalne, które gościnnie odbędzie się na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym torze w Bugzzylandzie w Trzciankach.
“WRAK ATAK” to wyścigi samochodów osobowych w wieku powyżej 10 lat i o wartości umownej nie przekraczającej 1000zł. Auta muszą mieć sprawny układ hamulcowy, kierowniczy oraz pasy bezpieczeństwa, a kierowca i pilot skończone 18 lat i być trzeźwym. Nie jest wymagane OC i przegląd techniczny pojazdu ani prawo jazdy kierowcy.
Podczas wyścigów dozwolony jest kontakt pomiędzy samochodami. Często na torze dochodzi do groźnie wyglądających sytuacji, a nawet dachowań, przez co są bardzo widowiskowe. Samochody mogą dostać „drugie życie” przed oddaniem ich na złom. Zapisy dla startujących trwają do 8:30 w dniu zawodów. Wszelkie informacje
dostępne są na stronie www.wrakatak.pl.
Najbliższe wydarzenie to pierwsza edycja wyścigów wraków w Trzciankach, ale mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w harmonogram imprez organizowanych na torze Buggzyland.

Zapraszamy całe rodziny od godziny 9:00.

Udział bezpłatny.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.