Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIPotrzebujesz receptę, zwolnienie – dzwoń ! Nie idź do przychodni ! [VIDEO]

Potrzebujesz receptę, zwolnienie – dzwoń ! Nie idź do przychodni ! [VIDEO]

Potrzebujesz receptę, zwolnienie – dzwoń ! Nie idź do przychodni ! [VIDEO]

Przychodnia Specjalistyczna przy ul. Centralnej w Puławach od momentu ogłoszenia stanu epidemii w Polsce przeżywa oblężenie.

Pacjenci pomimo uruchomionego od ponad tygodnia numeru telefonu 785 027 732 służącego do otrzymania m.in. tele-porad, po przedłużenie zwolnienia, wydanie recepty czy dokumentacji medycznej przychodzą osobiście, stwarzając tym samym zagrożenie zakażeniem się i innych wirusem SARS-Cov-2.

Jeśli dokumentację medyczną o np. zakończeniu leczenia trzeba odebrać osobiście po wcześniejszym umówieniu się, to recepty czy wystawienie lub przedłużenie zwolnienia wystawiane są w systemie informatycznym w formie e-dokumentów. Nie ma potrzeby zatem osobistego kontaktu z przychodnią.

Pomimo apeli i zaleceń codziennie przed wejściem do Przychodni gromadzi się tłum. Dochodzi do nerwowych sytuacji. Przedstawiciele SP ZOZ apelują i proszą o korzystanie z telefonu ze względu na zbliżający się kulminacyjny moment zakażeń, który jak prognozuje Ministerstwo Zdrowia będzie miał miejsce w naszym kraju niebawem.


dr n.med. Marek Paździor –  Zastępca dyrektora SP ZOZ Puławy ds.lecznictwa

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.