Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMożna składać wnioski o oszacowanie strat

Można składać wnioski o oszacowanie strat

Można składać wnioski o oszacowanie strat

Urząd Miasta w Puławach przypomina o możliwości oszacowania strat i uzyskiwania rekompensat w związku z klęskami żywiołowymi.

Rolnicy mogą zgłaszać do urzędu miasta poniesione straty w terminie 7 dni od ich wystąpienia lub od stwierdzenia ich skutków. Wszelkie formularze są dostępne na stronie internetowej Ratusza. Wszelkie dane dotyczące upraw powinny być zgodne z tymi zawartymi we wniosku skierowanym do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Na podstawie otrzymanego zgłoszenia, oceny strat w danym gospodarstwie dokonuje specjalna komisja. Stwierdza ona, czy szkody rzeczywiście zostały poniesione oraz jaki jest ich zakres.

W tym roku producent rolny, jeśli stara się o pomoc, musi także określić, czy wnioskował lub będzie wnioskował o odszkodowanie w związku z suszą. W sprawie suszy nie powołuje się komisji, sporządzenie protokołu dokonuje się poprzez aplikację publiczną. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości, można się skontaktować z puławskim Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności pod nr tel.  81 458-61-88, 609-732-050 oraz 695-551-129.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.