Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDopłaty na deszczówkę – nabór wniosków

Dopłaty na deszczówkę – nabór wniosków

Dopłaty na deszczówkę – nabór wniosków

W ostatnim czasie bardzo często mówi się o konieczności prowadzenia właściwej gospodarki wodnej. Jednym z jej elementów jest odpowiednie zagospodarowanie  wody deszczowej.

Właśnie trwa nabór wniosków o dotacje na wybudowanie instalacji, służącej do  zagospodarowania deszczówki na własnej posesji. O wsparcie finansowe mogą starać się właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych, z uwzględnieniem budynków niedawno powstałych, które zostały oddane do użytkowania najpóźniej w dniu złożenia wniosku.

Dofinansowanie będzie wynosić nie więcej niż 80% kosztów instalacji, maksymalna kwota to 5 tysięcy złotych na jedno przedsięwzięcie. Dotację można otrzymać w ramach programu Moja Woda 2020-2024. Aby złożyć wniosek o wsparcie, należy wejść na stronę internetową Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w zakładkę Moja Woda, następnie założyć konto w Portalu Beneficjenta, skąd można pobrać formularz. Wypełniony należy złożyć osobiście w jednym z biur programu Czyste Powietrze lub wysłać bezpośrednio do Lublina. Wykaz biur oraz ich adresy można znaleźć na powyższej stronie internetowej.

Autorzy: M. Owczarz, P. Skibniewski

Plakat: pulawy.eu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.