Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIStarcie Gigantów w Marinie

Starcie Gigantów w Marinie

Starcie Gigantów w Marinie

Po raz pierwszy w Puławach pojawią się największe w Europie dmuchane tory przeszkód. Miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni w najbliższą sobotę wybrać się do Mariny.

To właśnie tam 1 sierpnia, od godz. 14 do 20 będzie można sprawdzić się na gigantycznych dmuchanych urządzeniach podczas wydarzenia pod nazwą „Starcie Gigantów”. Poza tym na wszystkich czekać będzie m.in. strefa chilloutu, muzyka i atrakcje dla różnych grup wiekowych. Zgodnie z regulaminem uczestnicy w trakcie korzystania ze sprzętu powinni mieć na sobie odzież z długim rękawem oraz skarpety, aby uniknąć otarcia naskórka. Przed wejściem na urządzenie powinno się zaś zdjąć okulary, paski, zegarki i wszelkie elementy biżuterii.

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami sanitarnymi, będzie obowiązywać m.in. dezynfekcja rąk oraz zachowanie odległości półtora metra między oczekującymi w kolejce do urządzeń. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego uczestnicy muszą także podać swoje dane osobowe przed wejściem na teren imprezy. Pełny regulamin dostępny jest na stronie pulawy.eu.

Plakat: pulawy.eu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.