Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIDarmowa pomoc prawna także w tym roku

Darmowa pomoc prawna także w tym roku

Darmowa pomoc prawna także w tym roku

Podobnie jak w latach poprzednich, także w 2021 roku wszyscy mieszkańcy powiatu puławskiego mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej.

W Puławach punkt darmowej pomocy prawników jest czynny w dni robocze w godz. 8:00-16:00 i znajduje się przy al. Królewskiej 3. Porad udzielają tam prawnicy wskazani przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie. W innych miejscowościach gminnych naszego powiatu funkcjonują mobilne punkty bezpłatnych porad prawnych, kolejno w poniedziałek w Baranowie, we wtorek i piątek w Końskowoli, w środę w Janowcu, a w czwartek w Kurowie. W mobilnych punktach pomoc prawna jest udzielana w godz. 8:00-12:00 przez prawników Lubelskiego Ośrodka Samopomocy.

Nieodpłatna pomoc prawna może być udzielona każdemu, kto złoży odpowiednie oświadczenie o braku możliwości poniesienia kosztów odpłatnego poradnictwa prawnego. Termin wizyty ustalany jest telefonicznie pod nr 609 009 469 w godz. 7:00-15:00. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy pulawy.eu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.