Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIZdjęcia do dowodu osobistego w bezpłatnym kreatorze

Zdjęcia do dowodu osobistego w bezpłatnym kreatorze

Zdjęcia do dowodu osobistego w bezpłatnym kreatorze

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mają swoje poważne konsekwencje także jeśli chodzi o sprawy urzędowe. Okazuje się bowiem, że drastycznie spadła liczba wydawanych nowych dowodów osobistych.

Aby zaradzić temu problemowi, przygotowano tzw. Kreator zdjęć biometrycznych. Powstał on w ramach projektu współfinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Korzystanie z tego narzędzia do końca marca będzie całkowicie bezpłatne. Dzięki kreatorowi zdjęć fotografię do dowodu osobistego można wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy ustawić się do zdjęcia zgodnie z instrukcją, a kreator wykona resztę pracy tzn. ujednolici tło, odpowiednio wykadruje fotografię oraz zapisze plik we właściwym formacie. https://passport-photo.online/pl/kreator-zdjec-do-dowodu

Osoba wnioskująca o nowy dokument tożsamości może wykorzystać takie zdjęcie jako załącznik do wydania dowodu na rządowej stronie gov.pl. Dzięki temu wniosek o nowy dowód może zostać złożony bez konieczności udania się do urzędu. Odnośnik do kreatora zdjęć wykorzystywanych w dowodzie osobistym oraz więcej informacji na ten temat można znaleźć m.in. na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta.

Grafika: pulawy.eu

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.