HomeSPORTZwycięstwo Wisły Puławy w sparingu

Zwycięstwo Wisły Puławy w sparingu

Piłkarze Wisły Puławy w sobotnie popołudnie rozegrali swoje pierwsze spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023. W pierwszym meczu kontrolnym przeciwnikiem puławian była pierwszoligowa Resovia.

Spotkanie było dla trenera Mariusza Pawlaka okazją do sprawdzenia nowych zawodników oraz szerokiego rotowania składem. Wynik meczu okazał się korzystny dla puławskiego klubu, który zwyciężył 2:1. Wynik w 16. minucie po uderzeniu z rzutu karnego otworzył Krystian Puton. Na dwanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry goście odpowiedzieli celnym strzałem Morysa. Puławianie nie powiedzieli jednak ostatniego słowa w tym meczu. Na 4 minuty przed końcem gry dobre podanie Dominika Banacha wykorzystał Mateusz Klichowicz.

W najbliższy piątek wiślaków czeka kolejny sprawdzian, tym razem rywalami piłkarzy “Dumy Powiśla” będzie zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Początek tego spotkania o godz. 18:00.