Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomePolecamyKtóry bukmacher posiada najlepszą ofertę na Mundial 2022?

Który bukmacher posiada najlepszą ofertę na Mundial 2022?

Który bukmacher posiada najlepszą ofertę na Mundial 2022?

Choć Mistrzostwa Świata już trwają, wciąż przybywa nowych graczy, którzy pragną zwiększyć dreszcz emocji i decydują się obstawiać zakłady bukmacherskie na Mundial. Jednak operator, operatorowi nie równy, a oferty na zakłady różnią się między sobą. Gdzie w takim razie typować? Sprawdź, który bukmacher posiada najlepszą ofertę na Mundial 2022!

Który bukmacher ma najlepszą ofertę na Mundial 2022?

Co brać pod uwagę wybierając najlepszą ofertę na Mundial 2022? Kod promocyjny i ilość bonusów!

Prawda jest taka, że kod promocyjny od bukmacherów to już niemal świętość. Chyba nie ma operatora, który nie próbowałby skusić graczy dodatkami do oferty właśnie w postaci kodu. Jeśli chcesz mieć szansę zgarnąć więcej profitów, kod promocyjny STS jest koniecznością! Co więcej, dzięki naszemu kodowi otrzymasz większe bonusy w porównaniu ze standardową ofertą. Dlatego podczas zakładania konta nie zapomnij wpisać MAXBONUS, by cieszyć się dodatkami. Masz to za sobą? Teraz możesz już zobaczyć, jak wygląda oferta od STS na Mundial i obstawiać swoje typy.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego STS

Chcesz skorzystać z kody promocyjnego STS, ale nie wiesz jak? Spokojnie, pokażemy Ci to krok po kroku!

Skorzystaj z naszego linku i zgrabnie przejdź do panelu zakładania konta u tego bukmachera. Kod promocyjny automatycznie zostanie tam wpisany. Uzupełnij swoje dane (pamiętaj, by wpisywać jedynie te prawdziwe!) i przejdź dalej. Wpisz swoje imię i nazwisko, nr PESEL, oraz kod, który otrzymałeś SMSem.

Gratulacje! Konto zostało założone! Pamiętaj jednak, że jest to narazie konto tymczasowe. By móc wypłacać wygrane, musisz zweryfikować konto, przesyłając skan dowodu osobistego.

Masz to za sobą? Teraz możesz już zobaczyć, jak wygląda oferta od STS na Mundial i obstawiać swoje typy.

Analiza oferty od STS na Mundial

Dobra wiadomość jest taka: typując w STS możesz skorzystać z oferty powitalnej i zgarnąć nawet 1560 zł! Jak? Operator w ramach bonusu proponuje 100% pierwszego depozytu aż do 300 zł, 50% drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% trzeciego depozytu do 700 zł.To nie koniec. Ponadto dostępny jest także cashback 140 zł i 60 zł bonusu za misję STS!

Bonus od wpłaty: 300 zł, 500 zł i 700 zł

Typując m.in. mecze podczas Mistrzostw Świata, masz szansę zgarnąć bonus od pierwszych trzech depozytów w wysokości nawet 300, 500 i 700 zł. Co trzeba zrobić, by zgarnąć taką kasę?

  • Załóż konto STS z kodem MAXPROMO,
  • Zaznacz okienko, że chcesz otrzymać bonus powitalny. Jeśli logujesz się za pomocą naszego linku, okienko jest automatycznie zaznaczone.
  • Wpłać pierwszy, drugi i trzeci depozyt na wybraną kwotę. Pamiętaj, że do bonusu liczą się tylko te 3 pierwsze depozyty. Maksymalna kwota bonusu to 1500 zł: 100% do 300 zł za pierwszy depozyt, 50% do 500 zł za drugi depozyt i 50% do 700 zł za trzeci depozyt.

Jak wypłacić bonus? Musisz dwukrotnie obrócić kwotą, która znalazła się na Twoim koncie bonusowym. Do obrotu zaliczają się tylko zakłady o łącznym kursie wynoszącym co najmniej 1.91 (zarówno w przypadku zakładów pojedynczych, jak i AKO).

Zakład bez ryzyka do 140 zł

Mało Ci? Spokojnie, STS ma dla Ciebie coś jeszcze. Stosując kod MAXBONUS, dostaniesz 140 zł cashbacku na pierwszy kupon!

Wystarczy, że postawisz swój pierwszy zakład SOLO lub AKO w STS z konta głównego za min. 20 zł. Jeżeli nie powiodło Ci się i przegrałeś, nic nie szkodzi, dostaniesz zwrot środków! Świetnie, prawda?

Bonus 60 zł za wykonane zadania

STS docenia wytrwałych i tych, którzy cenią sobie dodatkowe zadania! Dlatego nagradza bonusem 60 zł za wykonanie misji. Na czym to polega? Po każdej wpłacie, odblokowane zostaną dwie misje do wykonania. Jeśli uda Ci się zakończyć wszystkie pomyślnie, otrzymujesz bonus. Jakich zadań możesz się spodziewać?

Zadania po pierwszym depozycie:

  • postaw zakład w aplikacji STS za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • stwórz kupon z min. 1 zdarzeniem z zakładów sportowych (prematch) za min. 15 zł po kursie min. 1.91

Zadania po drugim depozycie:

  • postaw zakład z oferty STS LIVE za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • stwórz kupon z min. 1 zdarzeniem z STS Betgames za min. 15 zł po kursie min. 1.91

Zadania po trzecim depozycie”

  • postaw zakład z min. 1 zdarzeniem ze Sportów Wirtualnych STS za min. 15 zł po kursie min. 1.91
  • stwórz kupon z min. 1 zdarzeniem z ofert e-sport za min. 15 zł po kursie min. 1.91

Czas na wykonanie zadania to 30 dni od momentu rejestracji. Pamiętaj, by otrzymany bonus obrócić 2-krotnie w zakładach po kursie min. 1.91.

Taka oferta robi wrażenie prawda? Nic więc dziwnego, że STS jest uważany za jedno z najlepszych bukmacherów na polskim rynku!

 

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.