Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIFurtka niezgody (VIDEO)

Furtka niezgody (VIDEO)

Furtka niezgody (VIDEO)

Mieszkańcy nowych osiedli mieszkaniowych położonych tuż za ogrodzeniem kompleksu sportowego szkoły Podstawowej nr 11 walczą o możliwość korzystania z furtki dzięki, której dzieci z tych osiedli mogłyby bez przechodzenia przez osiedlowe ulice dotrzeć bezpiecznie do szkoły.

Na wyjazdowym spotkaniu Komisji Gospodarki Rady Miasta w sierpniu br. Jednogłośnie Radni poparli ten wniosek. Jak piszą w piśmie do naszej redakcji rodzice, problem wciąż pozostaje. Zaproponowane przez wnioskodawców spotkanie z Prezydentem również prawdopodobnie nie dojdzie do skutku. Magistrat po raz kolejny odpisał na pismo mieszkańców, w którym możemy przeczytać, że furtka nie może służyć jako wejście na teren szkoły i jest wyłącznie przejściem technicznym dla pracowników, którzy porządkują teren pomiędzy starym a nowym ogrodzeniem kompleksu.

Łukasz Kołodziej – Wydz. Komunikacji Społecznej UM Puławy

Mieszkańcy nie kryją zdziwienia taką sytuacją i mówią, ze czują się zlekceważeni przez urzędników i zastanawiają się co musi się stać, żeby podjęto decyzje o uruchomieniu tego przejścia

Dariusz Malinowski – mieszkaniec osiedla-wnioskodawca

Do sprawy będziemy wracać.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.