Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIInteraktywna Wystawa Edukacyjna Exploratorium w Galerii Zielonej

Interaktywna Wystawa Edukacyjna Exploratorium w Galerii Zielonej

Interaktywna Wystawa Edukacyjna Exploratorium w Galerii Zielonej

Galeria Zielona w Puławach zaprasza do odwiedzenia Interaktywnej Wystawy Edukacyjnej Exploratorium, którą odwiedzać można w dniach 13-20 kwietnia.To niezwykłe wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich – dla dzieci i dorosłych. W trakcie zwiedzania goście Galerii w formie zabawy będą mogli zapoznać się z zasadami działania praw fizyki, optyki, logiki i matematyki!

Podczas wystawy można będzie rozwiązywać zagadki, przeprowadzić doświadczenie, ułożyć układankę matematyczną i zobaczyć złudzenie optyczne. Eksponaty będą dostosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.Zwiedzanie dla klientów indywidualnych, bez zapisów, przewidziane jest od poniedziałku do piątku (13-20 kwietnia) w godzinach od 16:00 do 20:00 oraz w sobotę 14 kwietnia między 10:00-15:00 i 16:00-20:00. Zorganizowane grupy dzieci najmłodszych ze szkół i przedszkoli z terenu Puław i okolic zapraszamy w dniach 13-20 kwietnia,od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 –15:00
Organizatorzy proszą by wychowawcy grup zorganizowanych (ze szkół i przedszkoli) pamiętali o niektórych kwestiach organizacyjnych:
• Zwiedzanie trwać będzie około 30 minut. Prosimy o doliczenie do planowanego czasu wycieczki 15 minut na sprawy organizacyjne.
• Ostania zorganizowana grupa może rozpocząć zwiedzanie o godzinie 14.30.
• Maksymalna grupa zwiedzających może liczyć do 12 osób. Wystawę mogę zwiedzać dwie grupy równocześnie.
• Zgłoszenia chętnych prosimy kierować pod nr tel: 735 938 354 (godz. 9:00-17:00), email:galeria.zielona@about-pr.pl
Zwiedzanie poprowadzą profesjonalni animatorzy, którzy przedstawią liczne eksponaty i ich sposób działania. Zwiedzanie jest bezpłatne. Do wspólnej zabawy i rozrywki poprzez naukę zaprasza serdecznie Galeria Zielona, która przygotowała wystawę z myślą o najmłodszych!

Galeria Zielona
ul. Lubelska 2, Puławy
www.galeriazielona.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9:00-20:00,
niedziela 11:00-19:00.
artykuł powstał przywspólpracy z Galerią Zieloną

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.