Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIROZPOCZYNAMY WIOSENNE ODCHUDZANIE Z NATURHOUSE W PUŁAWACH!

ROZPOCZYNAMY WIOSENNE ODCHUDZANIE Z NATURHOUSE W PUŁAWACH!

ROZPOCZYNAMY WIOSENNE ODCHUDZANIE Z NATURHOUSE W PUŁAWACH!

Faktem jest, że każdy z nas kilka razy do roku planuje zmiany w sposobie swojego odżywiania i stylu życia. Na początku jest to Sylwester i okres postanowień noworocznych, kolejny to zbliżająca się wiosna, kiedy wszyscy chcemy wrócić do formy i wyglądać atrakcyjnie.

W tym czasie dłuższe i cieplejsze dni sprawiają, że częściej sięgamy po porady dotyczące zdrowego odżywiania, a także chętniej włączamy aktywność fizyczną. Jednak największą mobilizacją do walki o szczupłą sylwetkę jest pięknie wyglądającego ciała na LATO.

Czy jest jakaś sprawdzona dieta na wiosnę?

Na sam początek powinniśmy zacząć od świadomej zmiany swoich nawyków żywieniowych, kontrolować i dbać o to, co ląduje na naszych talerzach – efektem czego będzie trwała zmiana stylu życia-odpowiada dietetyk Naturhouse Puławy, mgr Katarzyna Chrost. Dieta wiosenna powinna być bogata w witaminy i składniki mineralne, których mogło nam brakować w okresie zimowym, wspomagająca nasz układ odpornościowy i organizm przed przesileniem wiosennym. Ponadto, tak jak przez cały rok obowiązuje nas złota zasada spożywania 5 posiłków, w regularnych odstępach około 3-godzinnych.

Ponadto, uzupełnieniem każdej zdrowej diety powinno być odpowiednie nawodnienie oraz oczyszczenie organizmu z toksyn. Powinniśmy wybierać przede wszystkim wodę mineralną, zieloną herbatę czy też wartościowe świeżo wyciśnięte soki owocowe i warzywne. Pamiętajmy, że powinniśmy wypijać około 2 litrów płynów dziennie. W okresie wiosennym polecam również włączenie do swojej diety naparów ziołowych m.in. z pokrzywy czy ostropestu plamistego, prawdziwej skarbnicy aktywnych związków, które przywrócą nam dobrą kondycję po ciężkim zimowym menu – podpowiada mgr Katarzyna Chrost.

Ruch to zdrowie

Wiosną nie zapominajmy również o aktywności fizycznej. Wyłączmy telewizor i wybierzmy się na wiosenny spacer. Dzięki temu stracimy nagromadzone kilogramy, rozruszamy zastałe zimą kości, a nasze samopoczucie ulegnie zdecydowanej poprawie. Dzięki ruchowi dotlenimy się, skóra nabierze blasku i zdecydowanie poprawi się przemiana materii – tłumaczy dietetyk Naturhouse Puławy.

Powierz swoje zdrowie specjaliście jak Pan Jarosław!


Zazwyczaj samodzielne próby odchudzania kończą się fiaskiem – niesmaczna dieta, brak oczekiwanych efektów czy ciągłe uczucie głodu powodują, że początkowy zapał z czasem słabnie i porzucamy swoje założenia. W takiej sytuacji warto udać się do specjalisty. Zwykle jest tak, że chcemy pozbyć się nadmiaru kilogramów szybko i drastycznie, a należałoby znaleźć i wyeliminować przyczynę ich gromadzenia – aby zniknęły i już nigdy do nas nie powróciły. Pamiętajmy, że odchudzanie jest procesem, który trwa – szybkie utraty wagi kończą się zazwyczajnie równie szybkim efektem jo-jo, dlatego bardzo ważne jest założenie realnego i możliwego do osiągnięcia celu. W tym wszystkim pomaga dietetyk, z którego pomocy skorzystał Pan Jarosław, mieszkaniec Puław.

Pan Jarosław, z którym mam przyjemność współpracować, jest osobą wyjątkowo zdyscyplinowaną i sumienną . Nie miewał chwili słabości, gdyż był skupiony na osiągnięciu założonego celu. Dokładnie wykonuje wszystkie polecenia dietetyka. Jest bardzo dokładny w doborze produktów na diecie. – opowiada dietetyk Naturhouse Puławy, Katarzyna Chrost. Oprócz determinacji Pana Jarosława bardzo ważne jest wsparcie dietetyka, który zawsze służył radą oraz motywował do dalszego działania. Nawet pomimo braku możliwości cotygodniowych spotkań kuracja była kontynuowana na odległość. Dotychczasowa utrata 16 kg spowodowała dużą poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej u naszego bohatera. Współpraca z Panem Jarosławem jeszcze się nie zakończyła, walczymy o dalsze sukcesy i trzymamy kciuki. – komentuje mgr Katarzyna Chrost.

Przekonaj się już dziś, że kuracja odchudzająca może być łatwa, przyjemna i zakończyć się sukcesem! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Naturhouse – zważ się, zmierz i porozmawiaj ze specjalistą. Zobacz, że odchudzanie nie musi wiązać się z niesmaczną dietą i uczuciem pustego żołądka. Metoda Naturhouse jest bardzo prosta – składa się z 3 elementów, jakimi są dieta, cotygodniowe spotkania z dietetykiem oraz naturalna suplementacja. To właśnie jej kompleksowość jest kluczem do sukcesu!

Tylko do końca maja korzystając z bezpłatnej konsultacji lub rozpoczynając kurację, możecie wygrać zupełnie DARMOWĄ KURACJĘ w naszym Centrum!

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Puławach, przy ul. Piłsudskiego 46. Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek: 09:00-17:00
Wtorek, środa: 11:00 – 19:00
Czwartek, piątek: 8:00 – 16:00
Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 609 224 338

Artykuł ROZPOCZYNAMY WIOSENNE ODCHUDZANIE Z NATURHOUSE W PUŁAWACH! pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.