Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeSPORTBartosz Jurecki trenerem Azotów Puławy – klub pokazał kadrę na przyszły rok [VIDEO]

Bartosz Jurecki trenerem Azotów Puławy – klub pokazał kadrę na przyszły rok [VIDEO]

Bartosz Jurecki trenerem Azotów Puławy – klub pokazał kadrę na przyszły rok [VIDEO]

Azoty Puławy zaprezentowały w poniedziałek kadrę na następny sezon PGNiG Superligi. Zmian jest bez liku nie tylko w samym zespole. Rewolucja dosięgnęła także ławki trenerskiej i od niej warto zacząć pomimo najlepszego do tej pory sezonu Azotów własnie w klubie z Puław dokonała się zmiana pokoleniowa.

Znakomity i doświadczony duet Daniel Waszkiewicz, Zbigniew Markuszewski zastąpiła dwójka “młodych wilków” Bartosz Jurecki i Marcin Kurowski. Występujący jeszcze do niedawna jako zawodnik Azotów Bartosz Jurecki wraz z byłym już dyrektorem sportowym Azotów Marcinem Kurowskim w przyszłym sezonie pokierują zespołem Azotów.

Marcin Kurowski – II trener KS Azoty Puławy

Nowi trenerzy uspokajają i deklarują budowę zespołu i jego ewentualnych sukcesów “krok po kroku”. Mając też świadomość, że tuż za nimi w tabeli PGNiG Superligi są drużyny zainteresowane obecną pozycją szczypiornistów z Puław.

Bartosz Jurecki – Trener KS Azoty Puławy

Prezes Grupy Azoty Puławy Jacek Janiszek zadeklarował pomoc i zaangażowanie w sprawy klubu ze strony głównego sponsora, pogratulował udanego sezonu i skomentował zmiany w drużynie azotów.

Jacek Janiszek – Prezes Grupy Azoty “Puławy” S.A.

W uroczystej prezentacji wzięli także udział przedstawiciele samorządu, nie mogło zabraknąć tematu nowej hali widowiskowo sportowej, która już za nieco ponad dwa lata powinna powstać w Puławach, przypomnijmy umowa na jej wykonanie została podpisana w piątek 8 czerwca.

Bożena Krygier – Przewodnicząca Rady Miasta Puławy

Lukę po Bartoszu Jureckim ma wypełnić pozyskany z Wybrzeża Gdańsk Łukasz Rogulski, który z Azotami-Puławy związał się trzyletnią umową. Nowymi zawodnikami puławian są również dwaj Chorwaci – środkowy rozgrywający, 25-letni Ante Kaleb (wcześniej m.in. Croatia Zagrzeb i Maribor) i prawoskrzydłowy 28-letni Jerko Matulić (były gracz m.in. Chambery Savoie i Nantes). Klub rozstał się natomiast z parą trenerów Danielem Waszkiewiczem i Zbigniewem Markuszewskim oraz z bramkarzem Danielem Dupjachancem, Vladyslavem Ostroushko, Robertem Orzechowskim i Patrykiem Kuchczyńskim. Prawdopodobnie także na roczne wypożyczenie do Stali Mielec trafi Bartosz Kowalczyk.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.