Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIZbliża się 30. finał WOŚP

Zbliża się 30. finał WOŚP

Zbliża się 30. finał WOŚP

Przygotowania do puławskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idą pełną parą. To ostatnia chwila, żeby zgłosić się do pomocy przy organizacji tego wydarzenia i zostania wolontariuszem jubileuszowego, 30. finału. Właśnie upływa termin składania kwot zebranych w najdrobniejszym bilonie w konkursie “Złotych klas”.

Do poniedziałku 10 stycznia można było przynosić tzw. drobniaki zgromadzone przez klasy z puławskich szkół i przedszkoli. Teraz kwoty zostaną policzone, a o wynikach rywalizacji dowiemy się 30 stycznia podczas głównego wydarzenia. Znane już są także wszystkie miejsca, do których trafiły puszki stacjonarne – do nich można wrzucać swoje pieniążki do końca stycznia. Przypominamy, że by wziąć udział w zbiórce, nie trzeba czekać na pojawienie się wolontariuszy na ulicach – można skorzystać z puszek wystawionych w jednym z miejsc, które włączyły się do akcji.

Lista wszystkich punktów wspierających finał jest dostępna na fanpejdżu puławskiego sztabu WOŚP. Warto wspomnieć, że są to firmy działające nie tylko w Puławach, ale również w Czarnolesie, Gniewoszowie i Wysokim Kole. W internecie już trwają cieszące się dużą popularnością licytacje. Podobnie jak w latach ubiegłych, aktywne są również e-skarbonki, czyli możliwość wirtualnego wsparcia zbiórki, bez wychodzenia z domu. Program atrakcji zaplanowanych na 30 stycznia w naszym mieście powinien pojawić się już wkrótce.

autor: M. Owczarz

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.