Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMediateka świętowała pierwsze urodziny

Mediateka świętowała pierwsze urodziny

Mediateka świętowała pierwsze urodziny

Rok temu w Puławach uroczyście otwarto Mediatekę. Z okazji pierwszych “urodzin” Biblioteka Miejska w Puławach wraz ze swoimi gośćmi wyprawiła przyjęcie. Jak instytucja czuje się w nowej siedzibie?

-Nasza Mediateka stała się centrum spotkań dla młodzieży, widać, że nasza przestrzeń do nich trafiła – mówi dyrektor Biblioteki Miejskiej w Puławach Małgorzata Szczypa. Jak mówi, młodzi ludzie chętnie wykorzystują też przestrzeń Mediateki do m.in. grania w gry planszowe. Jak mówi Małgorzata Szczypa, starsi czytelnicy również dobrze odnaleźli się w nowym budynku. Dyrektor Biblioteki Miejskiej stwierdziła, że działalność instytucji cieszy się sporym zainteresowaniem, a tendencja liczby czytelników jest rosnąca.

W programie licznych atrakcji przygotowano m.in. literackie podchody pod tytułem “Biblioteczne tropy” czy seans familijny w ramach Kina Niespodzianki. W trakcie wydarzenia można było także wykazać się wiedzą o bibliotece w ramach quizu czy zrobić sobie pamiątkowe urodzinowe zdjęcie w fotobudce. Zwieńczeniem wydarzenia było spotkanie autorskie z Dominiką Buczak, poświęcone jej najnowszej publikacji “Całe piękno świata”.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.