Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIZłota Sowa dla Puław za film o tematyce ekologicznej (VIDEO)

Złota Sowa dla Puław za film o tematyce ekologicznej (VIDEO)

Złota Sowa dla Puław za film o tematyce ekologicznej (VIDEO)

Nasze miasto zostało docenione za propagowanie treści przyrodniczych i ekologicznych. Puławy zdobyły statuetkę Złotej Sowy w ramach dwunastej edycji międzynarodowego festiwalu filmów turystycznych, ekologicznych i artystycznych FilmAT. Prestiżową statuetką uhonorowany został film zatytułowany „Puławy – ścieżkami przyrody” wyprodukowany przez puławskie Studio K. 

Festiwal FilmAT to jeden z największych na świecie festiwali filmów turystycznych, ekologicznych i artystycznych. Słynna statuetka Turysty stała się już symbolem profesjonalizmu, przynosząc absolutny zaszczyt i dumę tym, którzy ją otrzymali.

Izabela Giedrojć -Kierownik Biura Zieleni Miejskiej ZDM Puławy

W ramach Festiwalu oceniane są filmy w poszczególnych kategoriach w czterech głównych tematach, w których najwyższą nagrodą jest Grand Prix. W każdym temacie pracują oddzielne komisje jurorskie, w skład których wchodzą eksperci z tej dziedziny, filmowcy a także zdobywcy Oscara i innych międzynarodowych nagród filmowych. Festiwalowi towarzyszy Konferencja International Tourfilm Academy dedykowana filmowi turystycznemu i ekologicznemu.

UM Puławy, Studio K

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.