Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIMiasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)

Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO)
{$excerpt:n}

Pod koniec stycznia Prezydent Puław wydał rozporządzenie regulujące procedurę naborów do miejskich placówek przedszkolnych, tym samym rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Miasto Puławy zostaje formalnie rozpoczęta.

Rodzice do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu rekrutacji mają niespełna miesiąc ponieważ od 1 przez tydzień będzie czas na złożenie deklaracji o tym, ze chcemy by dziecko kontynuowało w przyszłym roku edukacje w wybranym już przedszkolu, od 8 marca rodzice, którzy chcą by ich dzieci zostały do przedszkola czy zerówki przyjęte muszą złożyć deklarację.

Marzena Klimek – Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu UM Puławy

Proces przyjmowania dzieci do przedszkoli powinien zakończyć się 23 kwietnia wtedy to pojawią się w poszczególnych placówkach listy przyjętych i nie przyjętych do przedszkoli. Oczywiście jak w każdym tego typu postępowaniu jest czas na rekrutację uzupełniającą, która według harmonogramu ustalonego w zarządzeniu powinna rozpocząć się 1 czerwca a 25-go zakończyć.

Artykuł Miasto rozpoczyna rekrutacje do przedszkoli (VIDEO) pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.