HomeAKTUALNOŚCI3.miejsce żeńskiej drużyny MKS-u Sybilla w turnieju halowym

3.miejsce żeńskiej drużyny MKS-u Sybilla w turnieju halowym

{$excerpt:n}

Drużyna MKS Sybilla Puławy w ubiegły weekend wzięła udział w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych. Spotkania odbyły się w hali sportowej w Opolu Lubelskim.

Piłkarki rywalizowały o Puchar Starosty Opolskiego. W turnieju wzięły udział drużyny, Granitu Bychawa, Sparty Biłgoraj, MKS Sybilla Puławy oraz dwa zespoły Dublera Opole Lubelskie. Główna nagroda trafiła do rąk gospodyń pierwszego zespołu Dublera Opole lubelskie, które pokonały w finałowej rozgrywce Granit Bychawa Zawodniczki trenera Grzegorza Zjawionego spisały się bardzo dobrze i zajęły w tej imprezie III miejsce. w starciu o brąz piłkarki Sybilli pokonały drugi zespól Dublera Opole Lubelskie. Indywidualną nagrodę otrzymała Wiktoria Ozturk, która zaaplikowała przeciwniczkom najwięcej goli w turnieju w czterech meczach zdobyła 8 bramek. Zespół Sybilli w Opolu występował w następującym składzie: Amelia Łukasik, Wiktoria Ozturk, Roksana Grzelak, Karolina Pruchniak, Monika Woźniak, Agata Kaca, Natalia Staniak i Patrycja Kosior.

Artykuł 3.miejsce żeńskiej drużyny MKS-u Sybilla w turnieju halowym pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.