Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIRozbudowa hotelu pod znakiem zapytania [VIDEO]

Rozbudowa hotelu pod znakiem zapytania [VIDEO]

Rozbudowa hotelu pod znakiem zapytania [VIDEO]

Rozbudowa hotelu pod znakiem zapytania [VIDEO]
{$excerpt:n}

Właściciel Hotelu Pikul chce rozbudowywać swój obiekt. Niestety starania o pozwolenie na budowę blokują zapisy Planu Zagospodarowania Przestrzennego, które nie przewidują budowy wyższych obiektów niż funkcjonujące obecnie.

Pomimo tego, że w momencie prowadzonych zmian planu zagospodarowania przestrzennego niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę nowej hali sportowej nie wnosił zastrzeżeń jako sąsiad nieruchomości, do których miał prawo, by nie przedłużać postępowania i nie blokować drogi do budowy hali sportowej. Jak wielokrotnie podkreślał otrzymał zapewnienia, że jego wnioski do planu dla jego nieruchomości zostaną także uwzględnione. Rzecz miała miejsce w 2016 roku. Minęły dwa lata a przedsiębiorca nie może rozpocząć starań o pozwolenie na nadbudowanie trzech kondygnacji do istniejącego hotelu. Okazuje się, że ilość miejsc w obiekcie jest zbyt mała. Dzisiaj wystarczy by przyjąć liczbę gości mieszczącą się w autokarze. Właściciel hotelu, prosił Radę Miasta podczas sesji powołując się na wiele rozmów m.in z prezydentem Puław o wsparcie w tych staraniach.

Marek Pikul – właściciel hotelu
Wszystko wskazuje na to, że sprawa nabierze tempa. Przewodnicząca Rady Miasta Bożena Krygier zaproponowała spotkanie podczas komisji gospodarki, która prawdopodobnie zajmie się tą sprawą.

Artykuł Rozbudowa hotelu pod znakiem zapytania [VIDEO] pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.