HomeSPORTDobre wyniki lekkoatletek Wisły w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubeslkiego

W Lublinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w lekkiej atletyce. W zawodach wzięło udział około 150 zawodników i zawodniczek z różnych klubów. W tym gronie znalazła się także reprezentacja puławskiej Wisły.

Tradycyjnie już najlepszy wynik w biegu na 60 metrów U 18 i U 16 osiągnęła Wiktoria Oko, która wygrała z czasem 7,72 s. Tuż za Wiktorią finiszowała Natalia Żywczyk (7.99 s.). Czwartą pozycję w tej konkurencji zajęła Maja Brodowska (8.31 s.). Drugie miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki kobiet zajęła Zuzanna Gozdera (8.91 s.), a na szóstym miejscu uplasowała się Anna Domańska (10.24 s.). Ostatnia z wymienionych zawodniczek wystartowała także w skoku w dal zajmując ósmą lokatę (4,50 m.).