Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIWalne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła

Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła

Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła

Spokojny i merytoryczny przebieg miało poniedziałkowe Walne Zebranie Delegatów Klubu Sportowego Wisła. Tym razem delegaci skupili się nad zmianami w statucie klubu wynikającymi m.in. ze zmian w przepisach Ustawy o Stowarzyszeniach.

Uczestnicy zebrania dowiedzieli się także o tym, że ze stanowiska wiceprezesa klubu rezygnuje Krzysztof Bednarz, który jak zapowiedział kilka miesięcy temu, kiedy obejmował stanowisko w zarządzie Wisły, funkcje te będzie pełnił tylko czasowo i do momentu unormowania się sytuacji w klubie.

Jak wspomniał w poniedziałek ten czas właśnie nadszedł. Jako, że życie nie znosi próżni w tej chwili rozpoczęła się procedura opiniowania kandydatury na nowego członka zarządu Wisły przez zarząd strategicznego sponsora klubu Grupę Azoty Zakłady Azotowe Puławy.

Nazwisko kandydata poznamy 2 marca kiedy to zgodnie z wolą delegatów zostanie wznowione walne zebranie ponieważ delegaci po przegłosowaniu zmian w statucie przerwali je ustalając termin dokończenia obrad włącznie z punktami dotyczącymi zmian w zarządzie klubu właśnie na pierwsze dni marca.

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.