Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIMecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje

Mecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje

Mecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje

Mecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje
{$excerpt:n}

Niestety nie mają szczęścia do pogody piłkarze puławskiej Wisły. W czwartek Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołał kolejne spotkanie tym razem to zaplanowane na sobotę 17 marca kiedy to Gwardia Koszalin miała podjąć Wisłę Puławy.

Powodem odwołania meczu jest fatalny stan płyty stadionu w Koszalinie. Nowy termin spotkania z Gwardią nie jest jeszcze znany. Wiślacy zmagania ligowe próbują rozpocząć już od 4 marca niestety zmrożone boiska nie pozwoliły do tej pory na rozpoczęcie rundy rewanżowej. Tydzień później PZPN odwołał kolejne spotkania. Tym razem na pomorzu aura nie pozwoliła na rozegranie meczu. Miejmy nadzieje, że pogoda pozwoli na rozpoczęcie ligi za tydzień Wisła podejmować będzie zespół MKS-u Kluczbork. Alternatywą dla ligowego meczu ma byś gra kontrolna z rywalem zza miedzy Powiślakiem Końskowola, który wstępnie zaplanowano na sobotę na boisku na puławskich Błoniach.

Artykuł Mecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje pochodzi z serwisu LPU24 – Puławski Portal Informacyjny : Radio Puławy : Telewizja Puławska.

Share With:
Tags
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.