Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIPowrót do Szkoły z Tomkiem!

Powrót do Szkoły z Tomkiem!

Powrót do Szkoły z Tomkiem!

Galeria Zielona serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu z elementami edukacyjnymi pod nazwą „Tomek i Przyjaciele” z okazji rozpoczęcia roku szkolnego! Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku w godzinach 12:00 – 18:00 na terenie Galerii Zielonej.


Tematem przewodnim wydarzenia będzie połączenie zabawy oraz elementów edukacyjnych dla Dzieci w różnym wieku. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach przygotowanych na czterech stacjach:
⦁ Stacja bezpieczeństwa;
⦁ Stacja plastyczna;
⦁ Stacja kino MiniMini+;
⦁ Stacja fotobudka.
Na stacji bezpieczeństwa, dzieci poznają zasady bezpieczeństwa na drodze, znaki drogowe oraz podstawowe zasady korzystania z kolejowego rozkładu jazdy. Kolejna stacja rozbudzi wyobraźnię oraz kreatywność pociech, które pobawią się na zajęciach plastycznych. Nie zapominamy również o elementach zabawy.

Dla Uczestników zostanie przygotowana stacja kina MiniMini+, a także fotobudka, dzięki której zostaną utrwalone niezapomniane wspomnienia z tego dnia. Dla dzieci przygotowaliśmy drobne upominki nawiązujące do serialu „Tomek i Przyjaciele”, które zostaną wręczone po uzupełnieniu dzienniczka.

Na wydarzenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarantujemy ciekawe zajęcia edukacyjne, które w połączeniu z zabawą na długo pozostaną w pamięci Uczestników.

Serdecznie zapraszamy!
Galeria Zielona
ul. Lubelska 2, Puławy
www.galeriazielona.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 9:00-20:00,
niedziela 11:00-19:00.

Artykuł Sponsorowany

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.