Puławy .online - tym żyje miasto
HomeAKTUALNOŚCIDotacje dla firm z Polski Wschodniej. Zapraszamy na spotkanie w Puławach

Dotacje dla firm z Polski Wschodniej. Zapraszamy na spotkanie w Puławach

Dotacje dla firm z Polski Wschodniej. Zapraszamy na spotkanie w Puławach

W piątek 4 października w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym mali i średni przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych. Na spotkaniu w Puławach otrzymają najbardziej aktualne informacje nt. programów wsparcia dostępnych dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej.

Przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) omówią̨, kto i na co może otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca, oraz ile i jakie wydatki można finansować ze środków pomocowych.

Przez cały czas trwania konferencji będzie można skorzystać ze stoisk informacyjnych oraz porozmawiać z ekspertami PARP, PlFE, Enterprise Europe Network (EEN) oraz Platform Startowych.

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy małych, średnich oraz mikroprzedsiębiorców z Polski Wschodniej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego?

Wyjątkowa okazja na zdobycie najbardziej aktualnych informacji oraz indywidualne konsultacje z ekspertami PARP.

Gdzie?

PUŁAWSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy

Czas trwania: 10:00-14:00.

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stroniewww.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=189

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową, która od 2000 r. wspiera przedsiębiorców. Działania realizowane przez PARP mają wpływ na rozwój małych i średnich firm w Polsce – na powstawanie nowych podmiotów, podnoszenie kwalifikacji pracowników firm i wzrost potencjału, wzmocnienie pozycji konkurencyjnej w oparciu o innowacyjność i nowoczesne technologie, kształtowanie przyjaznego otoczenia biznesowego oraz tworzenie warunków do prowadzenia działalności gospodarczej. Realizując działania wspierające przedsiębiorców (a także instytucje otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego, państwowe jednostki budżetowe, uczelnie), PARP korzysta ze środków budżetu państwa oraz funduszy europejskich. W latach 2014-2020 Agencja jest odpowiedzialna za realizację działań m.in. w ramach trzech Programów Operacyjnych: Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia oraz Wiedza Edukacja Rozwój.

Share With:
Rate This Article
Author
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.