Puławy .online - tym żyje miasto
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
Deweloper Lublin Deweloper Lublin
HomeAKTUALNOŚCIOferty na nowe oświetlenie uliczne

Oferty na nowe oświetlenie uliczne

Oferty na nowe oświetlenie uliczne

Niedawno informowaliśmy o planach budowy nowego oświetlenia drogowego przy ulicach Partyzantów, Lubelskiej oraz w okolicy torów kolejowych a także na terenach międzyosiedlowych przy ul. Norwida. Minął już termin składania ofert dokumentacji projektowej w tym przetargu.

W ustalonym czasie do Zarządu Dróg Miejskich w Puławach wpłynęły 4 propozycje firm z Piaseczna, Marek, Jastrzębia-Zdroju oraz przedsiębiorstwa IMTECH z naszego miasta. Zadanie podzielono na 2 części: pierwsza dotyczy kosztorysu prac przy oświetleniu dróg, parkingów, placów oraz terenów dla pieszych w obszarze ulic Lubelskiej, Partyzantów oraz torów kolejowych. Projekty w tej części dotyczą też budowy kanałów technologicznych tam, gdzie jest to konieczne. W drugiej części zadania firmy musiały wycenić koszt prac nad oświetleniem na terenach międzyosiedlowych na ul. Norwida.

Ustalona przez miasto cena inwestycji to 350 tys. złotych brutto, w tym pierwsza część przetargu została wyceniona na 320 tys. złotych, zaś druga – na 30 tys. złotych. Oprócz oferty przedsiębiorstwa z Piaseczna pozostałe trzy firmy mieszczą się w tym przedziale cenowym. Jeśli chodzi o pierwszą część przetargu, to najniższą cenę zaproponowała firma z Jastrzębia-Zdroju – ponad 166 tysięcy złotych. Drugą część zadania najniżej wyceniła firma IMTECH z Puław – na 18 tysięcy złotych. Termin wykonania projektu wszystkie firmy określiły na 150 dni od podpisania umowy. Zwycięzca przetargu zostanie wyłoniony w jego następnym etapie.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.